Arı Sanat Yayınevi


Yayınevimiz, [Arı Sanat] tescilli markasıyla 2000 yılında yayın faaliyetine başlamış olup, yayın ve tanıtım hizmetlerine devam etmektedir.

Arı Sanat Yayınevi; yayın hayatına başladığı günden bugüne; Araştırma-İnceleme; Dini kitaplar, Hukuk kitapları, Felsefe grubu kitaplar, Tarih, yerel tarih, Kültür-Sanat kitapları, Teknik-Mimari kitaplar, Eğitim, Kişisel Gelişim kitapları, Edebiyat; Deneme, şiir, roman, hikâye vb. gibi.., kitaplarla kültür hayatına katkı ve ekonomiye katma değer üretmektedir.

Doçentlik başvurusu için;

[Yayınevimiz “Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı'nın (ÜAK) Nisan 2018 Dönemi Doçentlik Başvuru Şartları”nda yer alan “En az dört yıl uluslararası düzeyde düzenli faaliyet yürüten, yayımladığı kitaplar Yükseköğretim Kurulunca tanınan sıralama kuruluşlarınca belirlenen dünyada ilk 500’e giren üniversite kütüphanelerinde kataloglanan ve aynı alanda farklı yazarlara ait en az 20 kitap yayımlamış olan yayınevi” tanımına göre Arı Sanat Yayınevi “Tanınmış Uluslararası Yayınevi” statüsünde bir markadır].

Akademik Teşvik başvurusu için;

[Ayrıca Resmi Gazete’nin 27.06.2018 tarihli sayısında yayınlanan ve 17 Ocak 2020 Cuma günü resmi gazetede düzenlenen değişikliklere göre “Akademik Teşvik Ödeneği Yönetmeliği”nde bahsedilen “En az beş yıldır ulusal düzeyde düzenli faaliyet yürüten, daha önce aynı alanda farklı yazarlara ait en az yirmi kitap yayımlamış ve yükseköğretim kurumu senatosunun kararıyla alanında etkinliği ve saygınlığı kabul edilen yayınevi” tanıma göre Arı Sanat Yayınevi, ‘Tanınmış Ulusal Yayınevi’ statüsünde bir markadır.]

Yayınevimiz tarafından çıkarılan kitaplar Türkiye ve dünyanın bilinen üniversitelerinin kataloglarında yer almaktadır.


Resmi web adresimiz: www.arisanat.comArı Sanat Yayınevi

Alemdar Mah. Çatalçeşme Sk. No:19/1 D:3

Cağaloğlu-Fatih/İSTANBUL

Tel: 212 520 41 51 - 212 514 51 39

bilgi@arisanat.com

 

Ticaret Sicil: 126206-5

Mersis No  : 1628013182200001

KEP adresi : ayse.coskun@hs01.kep.tr

 

 

Misyonumuz

Millî ve Manevî değerlere bağlı, ahlaki (etik) kurallara saygılı yayıncılık. Kültür, sanat ve eğitim hayatına katkı sunmaktır.

 


Vizyonumuz

Kalite ve müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışıyla yayıncılık yapmaktır.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.